معرفی واحدها

گروه صنعتی رادنور متشکل از واحدهای مختلف در قالب یک سازمان فعالیت و اهداف مشترکی را که ارزشمندترین آن جلب رضایت مشتریان است، دنبال می کند. در ادامه به معرفی واحدهای رادنور خواهیم پرداخت.

واحد تحقیق و توسعه

واحد تحقیق و توسعه به عنوان زیربنای خلاقیت و نوآوری نقشی اساسی در رادنور ایفا می کند. چرخه تولید محصول با ایده پردازی کارشناسان این واحد آغاز می شود و به دنبال آن تحقیق و اکتشاف و سپس طراحی و توسعه صورت می گیرد. این واحد با به کارگیری متخصصین پویا و خلاق به طور مستمر در تلاش است تا علاوه بر بهبود کیفیت محصولات موجود و افزایش اثربخشی کلیه فرآیندهای سیستم تولید، با طراحی محصولات جدید و منطبق با نیازهای بازار، سبد کالای رادنور را توسعه دهد.

واحد تولید

گروه صنعتی رادنور با به کارگیری مدرن ترین تجهیزات و ماشین آلات تولید و با استفاده از تکنولوژی روز دنیا مفتخر است تا کیفیتی متمایز را به هم میهنان عزیز ارایه دهد. آموزش نیروی تولید کارآمد با دانش روز و تبیین درک عمیق از مفاهیمی همچون کیفیت و مشتری مداری در سایه محیطی پویا و خلاق به منظور جلب مشارکت فکری کارکنان سبب شده است تا محصولات با کیفیت و منطبق با استانداردهای جهانی را به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نماید. کاهش ضایعات و اثرات مخرب زیست محیطی از دیگر اهداف مهم این واحد محسوب می شود که با تمام قوا در راستای آن تلاش می کند.

واحد کنترل کیفیت

واحد کنترل کیفیت به منظور حفظ، ارتقا و بهبود مستمر کیفیت محصولات نقشی اساسی در این سازمان بر عهده دارد. این واحد با در اختیار داشتن تجهیزات آزمایشگاهی به روز و دقیق و حضور متخصصین برجسته و مجرب با انجام آزمون های دقیق و بررسی های موشکافانه در راستای افزایش مستمر ضریب کیفیت محصولات و تطابق هر چه تمام تر آنها با استانداردهای ملی و بین المللی تلاش می کند. حضور واحد کنترل کیفیت در تمامی مراحل تولید محصولات رادنور، از ابتدایی ترین مرحله (ارزیابی مواد اولیه در بدو ورود) تا تحویل کالا به مشتری از ضروریات رادنور است.

واحد تضمین کیفیت

واحد تضمین کیفیت با شناسایی فرآیندها و تعیین شاخص های پایش و اندازه گیری آنها و تدوین اهداف و برنامه های کیفیت و پیگیری تحقق این اهداف و برنامه های سازمانی، نقشی کلیدی در رادنور بر عهده دارد. نظارت و ورود به موقع این واحد در فرآیندهای سازمانی موجب شده است تا رادنور به صورت بهینه و با بالاترین ضریب اطمینان در راستای پیشبرد اهداف خود قدم بردارد.

واحد بازرگانی

واحد بازرگانی نقش بسیار مهمی در این مجموعه ایفا می کند. گروه بازرگانی شرکت رادنور در تلاش است تا با ثبت به موقع سفارشات خارجی و همچنین انجام امور مربوط به گمرک و ترخیص و همچنین حمل و نقل و ترانزیت، نیازهای سازمان را در زمینه تامین مواد اولیه، واردات و صادرات کالا برآورده سازد. این واحد همچنین با انجام امور مربوط به کمیسیون ارزش افزوده شورای عالی مناطق آزاد، اخذ گواهی تولید از محل ویژه فرودگاه پیام، امور بیمه و بانکی؛ رادنور را در راستای پیشبرد اهداف خود همراهی می کند.

واحد بازاریابی و فروش

واحد بازاریابی و فروش با بررسی نیازهای بازار و ارایه مشاوره و معرفی محصولات متناسب با تقاضا در تلاش است تا بهترین خدمات را به جامعه و صنعت روشنایی کشور عرضه دارد. جهت ارتباط با این واحد و اخذ اطلاعات دقیق درباره محصولات می توانید به منوی “تماس با ما” مراجعه نمایید.

واحد مالی

واحد مالی با تامین منابع مالی حوزه مسئولیت و ارایه خدمات مالی، حسابداری، انبارداری و نظارت بر اجرای قوانین و مقررات مالی و معاملاتی رادنور خدمت رسانی می کند.

خدمات پس از فروش

ارایه محصول با کیفیت و جلب رضایت مشتریان به عنوان بزرگترین دارایی رادنور همواره محور اصلی تمامی فعالیت های این سازمان بوده است. از این رو واحد خدمات پس از فروش رادنور با ارایه خدمات پس از فروش متمایز و به موقع در تلاش است تا موجبات رضایت شما همراهان گرامی را فراهم آورد. لازم به ذکر است که شرایط گارانتی و مدت اعتبار آن برای هر محصول مشخص شده است که با توجه به مفاد آن می توانید از این خدمات بهره ببرید.

تدارکات و پشتیبانی

واحد تدارکات و پشتیبانی با ارایه خدمات مختلف به واحدهای دیگر همچون انجام امور مربوط به تهیه و تدارک اقلام مورد نیاز بر اساس زمانبندی و الویت های سازمان، امور حمل و نقل، نظافت، ترابری برون شهری و درون شهری، برگزاری مراسم ها و غیره، سعی در ایجاد محیطی مطبوع برای کارکنان و پیشبرد اهداف رادنور دارد. 

منابع انسانی

واحد منابع انسانی مسئول مدیریت امور مربوط به کارکنان است که به عنوان یک شریک استراتژیک و اساسی در موفقیت رادنور عمل می کند. این واحد با جذب نیروی انسانی متخصص و متعهد، آموزش های درون و برون سازمانی مدون و برنامه ریزی شده و همچنین ارزیابی مستمر کمیت و کیفیت سرمایه انسانی در تلاش است تا سازمان را در مسیر دستیابی به بهره وری هر چه بیشتر و پیشبرد اهداف خود همراهی کند.

اسکرول به بالا